Оформлення замовлення


 1. На сторінці Оформлення замовлення заповнюються всі графи форми замовлення. Графа "Місто" заповнюється з повною адресою доставки (місто, вулиця, номер будинку, квартира).


Сума замовлення


 1. Мінімальна сума замовлення - 500 грн.


Способи оплатиОплата за реквізитами
Отримувач ФОП Коденець Олександр Анатолійович
ЕДРПОУ 2607412497
Рахунок UA503052990000026008035028836
АТ КБ ПРИВАТБАНК
Призначення-Оплата за продукти харчування,БЕЗ ПДВ


Умови доставки


 1. 1) Всі замовлення по Київській області та іншим регіонам України - платні, згідно з тарифами перевізника. Тільки Нова пошта.
 2. 2) Обробка замовлення здійснюється протягом 48 годин . Після відправки замовлення з сайту Hamonbaby, наш менеджер зв'яжеться з вами для узгодження часу і місця доставки замовлення.
 3. 3) Замовлення, відправлені в суботу та неділю, приймаються в обробку в понеділок
 4. 4) Для товарних позицій з розділу Заморожені продукти форма доставки - Самовивезення (Столичний ринок, м.Київ).
 5. 5) Відправка товарів здійснюється послугою замовлення кур'єра Нової пошти до точки самовивозу, яка додатково сплачується, згідно тарифів Нової пошти (ориєнтовно 30-50 грн). Вартість доставки розраховується згідно тарифів Нової пошти .


Повернення товару і претензії щодо якості


 1. 1) Повернення і обмін товару належної якості:
  Ви можете відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його одержання і під час його отримання.
  Згідно з Додатком No3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року N 172 до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), входять продовольчі товари.
 2. 2) Повернення і обмін товару / замовлення неналежної якості:
  Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з порушеною упаковкою, з вийшли терміном придатності, а також товар, який має характерний запах або смак, що дозволяють характеризувати його як непридатний до вживання.
  Зовнішній вигляд і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки товару (крім доставки поштою). При доставці товару, Ви ставите свій підпис в квитанції про доставку. Ваш підпис означає, що Замовлення прийнято, комплектність повна, послуги з доставки надані, претензій до кількості, зовнішнім виглядом товару і термінів придатності не є, з умовами повернення товару ознайомлені ". Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
 3. 3) Порядок пред'явлення претензій за якістю і повернення товару
  У разі пред'явлення претензій до якості товару необхідно звернутися в офіс по телефону або будь-яким іншим доступним способом.

Угода користувача


Дана Угода користувача укладається між інтернет-магазином Hamonbaby, розташованим у мережі Інтернет за адресою www.hamonbaby.com (далі Інтернет-магазин) та користувачем послуг інтернет-магазину Hamonbaby (далі Покупцем), та визначає умови придбання товарів через Інтернет-магазин Hamonbaby.

 1. 1. Основні положення
 2. 1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення Покупця на сайті Інтернет магазину. Підтвердження замовлення Покупцем на сайті Інтернет-магазину є підтвердженням повної згоди Покупця з умовами цієї Угоди.
  Ця Угода користувача прирівнюється до договору, складеного в письмовій формі. Укладання Угоди означає, що Користувач, у необхідній для нього мірі, ознайомився з умовами цієї Угоди та повністю і беззастережно згоден з ними, у тому числі в частині надання згоди Інтернет магазину на обробку персональних даних.
 3. 1.2. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити односторонній порядок зміни до цієї Угоди.
 4. 1.3. Ця Угода є договором приєднання у розумінні ст. 634 Цивільного кодексу України.

 1. 2. Оформлення замовлення на сайті Інтернет-магазину
 2. 2.1. Покупець погоджується, що для використання послуг Інтернет-магазину йому необхідно пройти процедуру оформлення замовлення на сайті Інтернет-магазину.
 3. 2.2. Для реєстрації Покупцю необхідно заповнити форму замовлення (далі Форма). При заповненні форми Покупець погоджується надати правдиву, точну та повну інформацію. Якщо Покупець надає неправильну інформацію або Інтернет-магазин має підстави вважати, що надана Покупцем інформація неправильна, неповна або неточна, Інтернет-магазин має право відмовити Покупцю у наданні своїх послуг.

 1. 3. Інформація про товар
 2. 3.1. Інформація про товар, який пропонується для покупки в Інтернет-магазині, представлена у вигляді фотографій та описів товару.
 3. 3.2. Товар може трохи відрізнятися від його фотографій на сайті Інтернет-магазину.
 4. 3.3. На прохання Покупця представник Інтернет-магазину може надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

 1. 4. Формування та оформлення замовлень
 2. 4.1 Для придбання продукції в Інтернет-магазині Покупець здійснює оформлення замовлення на придбання продукції. Оформлення замовлення здійснюється за допомогою відповідного інтерфейсу на сторінках Інтернет-магазину. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю таку інформацію: повне ім'я; E-mail; телефон; адресу.
 3. 4.2 Покупець несе повну відповідальність за надання невірних відомостей, що спричинило неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
 4. 4.3 При замовленні товару у нічний або неробочий час, а також вихідний або святковий день замовлення вважається отриманим о 10 годині ранку наступного робочого дня.
 5. 4.4 Після оформлення замовлення на е-mail Покупця надходить письмове повідомлення про вироблене замовлення продукції. У разі незгоди Покупця з інформацією, зазначеною у цьому повідомленні, він зобов'язаний письмово відмовитись від виробленого замовлення.

 1. 5. Доставка товару
 2. 5.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, у узгодженій кількості та асортименті, здійснюється службою доставки – Нова Пошта - по всій території України.
 3. 5.2. Відправлення та доставка замовленого товару провадиться в обумовлені в телефонному режимі з Покупцем терміни.
 4. 5.3. Покупець зобов'язаний у присутності представника служби доставки зробити приймання замовленого товару за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.

 1. 6. Повернення товару
 2. 6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливе у разі, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт, умови купівлі зазначеного товару та оформлено заяву про повернення товару до якого Покупець зобов'язаний додати копію свого паспорта стор.1,2,11.
 3. 6.2. У разі відмови Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві та вивезенням товару від Покупця.

 1. 7. Відповідальність
 2. 7.1. Усі послуги, що надаються Інтернет-магазином, надаються за принципом "як є". Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливі технічні помилки у роботі сайту, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або події непереборної сили (форс-мажор), спричинені соціальними та природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).
 3. 7.2. Інтернет-магазин не гарантує точності та повноти матеріалів щодо товару, що надаються на цьому сайті. Інтернет-магазин у будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому сайті, а також до згаданих у них товарів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому сайті інтернет-магазин не зобов'язується оновлювати їх.
 4. 7.3. Інтернет-магазин не несе і за жодних обставин не може нести жодної матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців як оплата за товар.
 5. 7.4. Інтернет-магазин не несе жодної відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин.
 6. 7.5. Оформлюючи замовлення на сайті інтернет-магазину, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
 7. 7.6. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті інтернет-магазину, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовим, етнічним. релігійним, соціальним ознакам, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення інтернет-магазин може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену Покупцем.

 1. 8. Конфіденційність
 2. 8.1 Інтернет-магазин зберігає всю інформацію про замовлення та дані Покупця та зобов'язується не розголошувати її. Інтернет-магазин зобов'язується не розповсюджувати конфіденційну інформацію про будь-які дані Покупця без його на те згоди, за винятком випадків, обумовлених в угоді або інших випадків, передбачених чинним законодавством.
 3. 8.2 Персональні дані клієнта обробляються автоматично та зберігаються у базі даних відповідно до положення закону «Про захист персональних даних». Роблячи замовлення, Ви погоджуєтеся на отримання інформаційних матеріалів від нас та наших партнерів.
 4. 8.3 Інтернет-магазин має право на надання персональних даних клієнтів своїм партнерам у рекламних та промоційних цілях з дотриманням вимог, зазначених у положеннях закону «Про захист персональних даних», а також операторам мобільного зв'язку (тільки номери мобільних телефонів) для здійснення відправки смс з інформуванням клієнтів про статус замовлення.
 5. 8.4 Кожен Покупець зберігає за собою право на доступ до своїх персональних даних, право на внесення виправлень, а також на вимогу про припинення обробки даних.

 1. 9. Інтелектуальна власність
 2. 9.1. Вся інформація, що міститься на сторінках Інтернет-магазину, включаючи фотографії, логотипи, дизайн, описи, а також інша інформація є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину. Копіювання та будь-яке інше використання матеріалів магазину з комерційною метою без згоди Інтернет-магазину заборонено.

 1. 10. Заключні положення
 2. 10.1. Усі можливі суперечки, що випливають із цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
 3. 10.2. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не тягне за собою недійсність інших положень Угоди.