Оформлення замовлення


 1. На сторінці Оформлення замовлення заповнюються всі графи форми замовлення. Графа "Місто" заповнюється з повною адресою доставки (місто, вулиця, номер будинку, квартира).


Сума замовлення


 1. Мінімальна сума замовлення - 500 грн.


Умови доставки


 1. 1) Для Київської області та інших регіонів України при замовленні до 1 500 грн - доставка платна, згідно з тарифами перевізника. Тільки Нова пошта.
 2. 2) Для Київської області та інших регіонів України при замовленні від 1 500 грн - доставка безкоштовна. Тільки Нова пошта.
 3. 3) Обробка замовлення здійснюється протягом 48 годин . Після відправки замовлення з сайту Hamonbaby, наш менеджер зв'яжеться з вами для узгодження часу і місця доставки замовлення.
 4. 4) Замовлення відправлені в суботні та недільні дні приймаються в обробку в понеділок
 5. 5) Для товарних позицій з розділу Заморожені продукти форма доставки - Самовивезення (Столичний ринок, м.Київ).


Повернення товару і претензії щодо якості


 1. 1) Повернення і обмін товару належної якості:
  Ви можете відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його одержання і під час його отримання.
  Згідно з Додатком No3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року N 172 до переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), входять продовольчі товари.
 2. 2) Повернення і обмін товару / замовлення неналежної якості:
  Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з порушеною упаковкою, з вийшли терміном придатності, а також товар, який має характерний запах або смак, що дозволяють характеризувати його як непридатний до вживання.
  Зовнішній вигляд і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені одержувачем в момент доставки товару (крім доставки поштою). При доставці товару, Ви ставите свій підпис в квитанції про доставку. Ваш підпис означає, що Замовлення прийнято, комплектність повна, послуги з доставки надані, претензій до кількості, зовнішнім виглядом товару і термінів придатності не є, з умовами повернення товару ознайомлені ". Після отримання замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
 3. 3) Порядок пред'явлення претензій за якістю і повернення товару
  У разі пред'явлення претензій до якості товару необхідно звернутися в офіс по телефону або будь-яким іншим доступним способом.